Dodatkowe uderzenia serca przed zaśnięciem

Witam jestem zdrowa dziewczyna z tym ze mam czasem dodatkowe bicie serca ( zazwyczaj wieczorami przed zaśnięciem) jest to na tle stresowym. wczoraj tuż przed zaśnięciem znów dostałam to dodatkowe uderzenie serca i poczulam w zamkniętych oczach ze mi zapulsowaly... wystraszyłam sie. jak Państwo myślą czy to efekt i wrażenie nocne czy cos moglo mi sie stać z oczami? Wytrzeszcz? O objawów mam teraz, brak bólu. Mialam badane dno oka 2 lata temu i ostatnio doopler t. szyjnych wszystko ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie postępowanie.