Jedno oko większe a wytrzeszcz

Witam. czy jezeli miałam robione nie raz Tsh hormonu tarczycy, cisnienie mam w normie, doopler tetnic szyjnych, usg tarczycy nie raz oraz badanie dna oka i wszystko jest w najlepszym porzadku to czy majac duze oczy i jedno oko nieco wieksze ( tak sie wydaje patrzac na mnie ) to nie jest to wytrzeszcz i nie mam sie czego obawiac bo po prostu mam duze oczy ? nikt nie jest symetryczny ale oczy ...

Witam. Nie ma tragedii. Nikt nie jest symetryczny. Najlepiej robić sobie focie co 6 m-cy i porównywać.,czy się ustawienie oczu zmienia. Wytrzeszcz da się zbadać egzoftalmometrem u każdego okulisty. to też można kontrolować co 6 m-cy. Duże oczy są piękne. Pozdrawiam