Dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni

Witam! A więc jak pisałam wcześniej, zaczęłam antykoncepcję i pierwszą tabletkę wzięłam dopiero na drugi dzień, ponieważ w pierwszy dzień dostałam okres bardzo późno. Teraz takie pytanie, bo dostałam odpowiedź, że przez 7 dni mam stosować dodatkowe zabezpieczenie (prezerwatywa), lecz mianowicie, czy jeżeli w sobotę o 20.00 wezmę 7 tabletkę, czy mogę już kochać się ze swoim chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia???

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Po przyjęciu 7 tabletek antykoncepcja jest pełna i dodatkowe zabezpieczenia nie są konieczne.