Dodatkowe zabezpieczenie przy tabletkach Midiana

witam, mam pytanie przyjmuje tabletki antykoncepcyjne midiana, w czasie przyjęcia drugiej tabletki z blistra po 7 dniowej przerwie wymiotowalam jednak przyjęłam dodatkową rezerwowa tabletkę przed upływem 12 godzin czy musze stosować teraz dodatkowe zabezpieczenie? dodam iż parter nie kończy nigdy we mnie, dziękuję pozdrawiam serdecznie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli po wymiotach przyjęła Pani kolejna tabletkę z blistry i przyjmuje Pani dalej kolejne tabletki, ochrona jest zachowana. Pozdrawiam.