Dodawanie kaszki lub kleika do mleka dla dziecka

Witam. Od kiedy moge dodawać kaszke lub kleik do mleka? Moj synek ma 3,5 miesiaca i mam wrażenie ze samo mleko niezawsze mu wystarcza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani z jakiego konkretnie powodu chce Pani zagęszczać mleko. Jeśli jednak dziecko prawidłowo przybiera na wadze, nie ma takiej potrzeby. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą pediatrą.