W jaki sposób zagęszczać mleko Nan2?

Moja córeczka,za 6 dni skończy 6 miesięcy. Karmiona jest mlekiem modyfikowanym Nan1,chętnie zjada warzywka,zupki,owoce. Karmie ją według kalendarza żywienia. i wiem,że teraz powinnam już zmienić mleko na Nan2. Czy mam zagęszczać czymś to mleko??? Dodam,że Raz dziennie zjada kaszkę manną z Nestle. Nie wiem jak i czym mogę zagęszczać mleko. Wszystkie kaszkai dla dzieci mają już w sobie mleko i zalewa je się wodą,w takim razie co powinnam dodać do mleka dziecka i czy jest taka potrzeba?

Witam,
może Pani spokojnie zmienić mleko na następne, jeżeli córeczka się nie najada to może Pani je zagęścić kleikiem lub dostępnymi kaszkami tylko ryżowymi, a nie mleczno-ryżowymi. Ale jak się najada to nie ma potrzeby zagęszczania.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn