Dolegliwości bólowe w okolicy miednicy mniejszej

Od kilku lat mam dolegliwości bólowe w okolicy miednicy mniejszej, ból promieniuje do nogi, ból odczuwam również w barku, szyji. Od kiedy mam te bóle pojawiło się uczulenie na słońce,na twarzy, dekolcie, stopach i dłoniach, częste afty w ustach i bóle podczas stosunku. Byłam już u wielu lekarzy, nikt mi nie potrafi pomóc. Żyje tak już 5 lat.Co mam robić, do kogo się zgłosić? Ania

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zgłosić się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.