Dolegliwości po ERCP i usunięciu złogów z przewodu żółciowego

Witam! 11 lutego 2016 miałam badanie ercp i usunięcie złogów z przewodu źółciowego oraz nacięcie brodawki vartera. Wyniki na drugi dzień po zabiegu były dobre więc wypuszczono mnie do domu. Nadal odczuwam ból po prawej stronie do pleców i bóle opasujące oraz mdłości, a jeszcze do tego dopadły mnie hemoroidy przez trzy dni pod rząd było krwawienie moje pytanie jest jak długo mogę jeszcze odczuwać dolegliwości po ercp i czy mdłości mogą być również od hemoroidów. Dziękuję za odpowiedź.

Dolegliwosci po tego typu zabiegu powinny ustapic po 1-2 dniach. Moze nleżałoby sprawdzić czy w przewodzie żółciowym nie pozostały jeszcze jakieś resztki złogów co się dość często zdarza. Hemoroidy nie powodują mdłości.