Domowe sposoby leczenia bielactwa

Witam, zdecydowałem się na próbę leczenia mojego bielactwa, mam zarysy przy paznokciach na rękach i w kąciku ust. Postanowiłem zakupić lampę (dojazd nie wchodzi w grę). Jaką lampę zakupić? Jak stosować? Czy są jakieś dodatkowe sposoby na walkę z tą chorobą? Pijam codziennie sok z marchwi. Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Lampa nie pomoże,najlepiej na dzisiaj pomaga PUVA-terapia w specjalistycznych osrodkach.Nie ma dobrych domowych sposobów na leczenie choroby