Dość częste zawroty głowy bez przyczyny

Witam. Mam 24 lata i od około roku mam dość częste zawroty głowy w sumie bez przyczyny, idąc, siadając, wstając. Nie uprawiam żadnych sportów, nie jestem na żadnej diecie, nie choruję na nic przewlekle.

Witam. Zawroty głowy mogą mieć różne przyczyny - kardiologiczne, laryngologiczne i neurologiczne. Sugeruję konsultację z lekarzem poz który pokieruje odpowiednią diagnostyką.