Dotkliwe bóle nóg i pajączki podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam, z powodu dotkliwych bóli nog i występujących pajączków byłam zmuszona odstawić Atywie, Microgynon 21 i Belare. Czas krzepnięcia, d-dimery, pt, attp w normie. Czy warto po raz kolejny zmieniać tabletki ? A może dobrym rozwiązaniem byłaby wkładka niehormonalna? W internecie można znaleźć informacje na temat GynNext 3 - polecana dla nieródek. Jakie powinnam podjąć kroki ? Dalej szukać tabletek czy zdecydować się na wkładkę? Dodam, że prezerwatywy jako podstawa antykoncepcji odpada.

Lek. Katarzyna Szymczak

Powinna Pani udać się do ginekologa i opowiedzieć o swoich wątrpliwościach, lekarz po badaniu i zebraniu z Panią wywiadudoradzi odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam