Dotykałam narządów płciowych mojego chłopaka - czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Dotykałam narządów płciowych mojego chłopaka, ale nie doszło do wytrysku, potem byłam w łazience załatwić się. Czy możliwe jest, że mogę być w ciąży, dodam, że mam akurat przerwę w braniu tabletek i miałam tzw. krwawienie z odstawienia.
Proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Skoro nie doszło do zdeponowania nasienia w pochwie, nie widzę możliwości na zajście w ciążę. Gdyby doszło do stosunku płciowego, to prawidłowo przyjmowane tabletki antykoncepcyjne zapewniają ochronę także w czasie przerwy przewidzianej w schemacie dawkowania.