Drętwienie palców podczas snu

Od dwoch tygodni drętwieja mi dwa ostatnie palce u prawej ręki podczas snu, śpię tak jak spałam wcześniej, nie ugniatam ręki. Tylko w prawej ręce, co noc. Dwa dni temu wstałam w środku nocy i zaobserwowałam tak jakby krew mi splynela do nóg, były czerwone. Problemów z krążeniem nie mam, proszę o odpowiedz. (Choruje na nerwice lekowa od 4 mies, biorę rexetin-1tabl./dzień, ale nie sadze ze jest to związane z lekiem gdyż pojawiło sie dopiero 2tyg temu).

Proszę się udać z tym do lekarza (pewnie neurologa) i ewentualnie porozmawiać z psychiatrą prowadzącym Pani leczenie.