Drętwienie palców u prawej ręki

Od jakiegos czasu(ok roku) dręcza mnie pewne dolegliwości .Jakiś rok temu zdretwiał mi palec wskazujący a kilka dni później 3 palce u prawej reki .Byłam z wizyta u neurologa zrobili mi rtg i badanie na cukier. cukier mam w normie ,na rtg pani doktor cos wykryła ale była zajeta rozmowa z pielegniarką, wiec po 3krotnym zapytaniu co to jest wypisala cos tam na karteczce ,dodala ze ide na masaże i zapisała tabletki dla diabetyków. Wolne terminy były za ok 1.5 mies. oczywiście za doplatą.
KOBIETA ponad rok temu

Jak szuka się żywych dawców do przeszczepów?

Organy do przeszczepów nie zawsze są pobierane od zmarłych dawców. Czasem konieczne są narządy od żywych osób. Jak można znaleźć takiego dawcę? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Tak jak Pani pisze prawdopodobnie na RTG Pani doktor doszukała się zmian zwyrodnieniowych. Skoro zapisała tabletki dla diabetyków to oznacza, że Pani poziom cukru nie był w porządku. Trzeba takie tabletki zażywać według wskazań Pani doktor. Bóle są zapewne związane ze zwyrodnieniami więc masaże w takim wypadku powinny pomóc. Skoro chce Pani uzyskać konkretnych informacji na temat swojego zdrowia i uzyskać wyniki swoich badań trzeba ponownie udać się na konsultację do Pani doktor.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy