Drętwienie rąk przy hepatopatii i podejrzeniu hemochromatozy

witam mam pytanie zrobiłem wyniki bo mam podejrzenie hemochromatozy ale mam hepatopatie do tego żelazo podwyższyło mi sie do 313,8 ubic 81,09 tibc 289 bilirubina 1,65 do tego zaczęły drentwieć mi ręce nie wiem położyć się do szpitala żeby znaleźć przyczynę i rozwiązanie proszę
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam! W Pana przypadku najlepszym rozwiązaniem rzeczywiście byłaby diagnostyka w warunkach szpitalnych. Hemochromatoza jest chorobą, która może objawiać się upośledzeniem funkcji bardzo wielu narządów, w tym wątroby, serca i trzustki. Aby zweryfikować rozpoznanie potrzebny jest szereg badań. Również drętwienie rąk może być spowodowane szeregiem przyczyn - zaburzeniami elektrolitowymi, zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, chorobami neurologicznymi.