Drętwienie stóp i problem ze skurczami rok po wypadku samochodowym

Witam. Ponad rok temu miałam wypadek samochodowy (złamania kości czaszki, ogniskowy uraz mózgu, rozlany uraz mózgu). Przeszłam operację, chodzę do neurologa. Od października mam problemy ze skurczami, drętwieją mi stopy/palce. Przede wszystkim prawa noga (wykręca mi palce, mam skurcze śródstopia, okolic kostki, piszczeli i łydki, rzadko kiedy mam skurcze mięśni uda). Od 3 tyg ból jest nie do zniesienia, nie umiem wyprostować stopy/ palców. Napady mam wieczorami i w nocy podczas snu. Co robić??

Piotr Pilarski

Może to mieć związek z wypadkiem. Sugeruję wizytę u neurologa.

Pozdrawiam.