Drętwienie stopy a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, zmieniłam tabletki z Mercilonu na Daylette. Jestem przy drugim opakowaniu. Jednak drętwieje mi prawa stopa i czuje dziwne bóle jakby w żyłach rąk wraz z uciskami. Nie wiem co mam robić. Do ginekologa idę za kilka dni. Dzisiaj będę brała czwartą tabletkę. Ostatnio seks uprawiałam 7 dni temu. Mogę bezpiecznie odstawić tabletki, bez ryzyka zajścia w ciążę? Czy w ogóle muszę odstawiać tabletki? Proszę o pomoc...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, najlepsza będzie konsultacja z lekarzem ginekologiem i podjęcie decyzji po zbadaniu i przeanalizowaniu wszystkich faktów. Wydaje sie ze moze Pani bezpiecznie odstawić antykoncepcję w tym momencie. Pozdrawiam