Drganie głowy podczas rezonansu magnetycznego

Dobry, Podczas rezonansu magnetycznego mózgowia doświadczyłem czegoś w rodzaju, hmm, małego "drgania" głowy w maszynie RM. Nie wiem czy zdawało mi się to na wskutek hałasu i szumu, ale chcę zapytać; czy takie małe drgania głowy byłyby w stanie zniekształcić obraz, czy coś w tym stylu? Po zakończonym badaniu radiolog/technik nic na ten temat nie wspomniał. Czekam na wyniki pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Jeśli w trakcie badania wystąpiłby artefakt ruchowy, zostałoby to wychwycone, a sekwencja została by powtórzona. Dlatego jeśli nikt Panu nic nie wspomniał, to znaczy, że wszystko przebiegło prawidłowo.

Pozdrawiam.