Drganie głowy podczas rezonansu magnetycznego
Dobry, Podczas rezonansu magnetycznego mózgowia doświadczyłem czegoś w rodzaju, hmm, małego "drgania" głowy w maszynie RM. Nie wiem czy zdawało mi się to na wskutek hałasu i szumu, ale chcę zapytać; czy takie małe drgania głowy byłyby w stanie zniekształcić obraz, czy coś w tym stylu? Po zakończonym badaniu radiolog/technik nic na ten temat nie wspomniał. Czekam na wyniki pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.
Witam serdecznie,
Jeśli w trakcie badania wystąpiłby artefakt ruchowy, zostałoby to wychwycone, a sekwencja została by powtórzona. Dlatego jeśli nikt Panu nic nie wspomniał, to znaczy, że wszystko przebiegło prawidłowo.
Pozdrawiam.