Poruszanie się podczas badania rezonansem magnetycznym a czytelność wyniku

Moja 10 letnia córka miała dzis badanie głowy poprzez rezonans magnetyczny. Pierwsze badanie trwało zaledwie 5min. ponieważ córka nie pozwoliła go dokończyć, płakała , twierdziła że nie może oddychać. Po 5 godzinach rozmów i przekonywania córki że nic jej tam nie zagraża ponownie posziśmy na badanie rezonansem ( córka przebywa w szpitalu) , tym razem pozwoliła się przebadac ale podobno kręciła sie, coś zaswędziało więc próbowała sie podrapać, jednym słowem była niespokojna. Moje pytanie brzmi: czy pomimo tego wynik będzie na tyle czytelny aby lekarz mógł stwierdzic lub wykluczyc chorobę

Witam serdecznie,

Artefakty ruchowe wpływają na jakość obrazu. Ale podejrzewam, że zostało to wychwycone w trakcie badania i i dana sekwencja została powtórzona.
Dlatego proszę się nie martwić i spokojnie czekać na wynik badania.

Pozdrawiam.