Uczucie drżenia głowy podczas badania Angio-TK

Witam, Wczoraj miałem Angio-MR. Podczas badania miałem wrażenie, że głowa mi lekko drży lub się leciutko porusza. To normalne? Nie było z tego powodu żadnego zakłócenia obrazu? Radiolog, który robił badanie nic o tym nie powiedział, ale i tak chcę się upewnić. Przełykałem też parę razy ślinę w trakcie szumów (z 2-3). Badanie było prywatnie robione. Aparatem 3,0T bez kontrastu. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Jeśli w trakcie badania wystąpiłyby artefakty ruchowe, to zostałyby on wychwycone, a sekwencja zostałaby powtórzona. Dlatego jeśli po badaniu nikt Panu nic nie mówił, to znaczy, że wszystko przebiegło prawidłowo.

Pozdrawiam.