Drganie i zmniejszanie się oka

DOBRY WIECZOR ,nazywam sie grazyna mam56 i mam zapytanie od dwoch lat drga mi oko i teraz drganie obejmuje twarz do ust chodzilam do neurologow nic nie stwierdzali wiec zrobilam prywatnie rezonans mag.glowy wyszy mi oponiaki dwa jakies wlokniaki i powiekszony wezel chlonny dalej chodze od dzwi do dzwi lekarskich i nikt mi nie chce pomoc poniewaz wpycham sie bez umowionej wizyty wczesniej bo te sa osiagalne w 2015roku na czerwiec a moje oko sie zmniejszylo, zamyka sie drga .

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do innego neurologa, może w innym mieście lub prywatnie. Wtedy będzie można szybciej się dostać do lekarza specjalisty.

Pozdrawiam.