Drgawki i utraty przytomności przy leczeniu neurologicznym

Witam. od 1,5 miesiaca lecze sie neurologicznie. 2 razy zabieralo mnie pogotowie do szpitala (utrata przytomnosci z drgawkami i wymiotami). Wciaz dokuczaja mi zawroty glowy, bol glowy, zaslabniecia, kolatanie w sercu, czuje nierownomierne bicie serca, czuje ze trace rownowage. Mialam robione EEG, tomograf komp, Holter, Rtg kl p i roznego rodzaju badania krwi, TSH, na Hiv itp. Nikt nie potrafi podac mi przyczyny tych dolegliwosci. Ciezko mi pojsc do pracy w tym stanie. Prosze o rade. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję jeszcze kontakt z laryngologiem. Być może po przeprowadzeniu badania laryngologicznego ustali on możliwą przyczynę dolegliwości.