Drgawki podczas snu a epilepsja w przeszłości

Witam W nocy podczas snu czasem zdarzają mi się dziwne drgawki, nie są one cykliczne i jest to przeważnie jakieś pojedyncze szarpnięcie ciałem. Mimo że jestem we śnie to czuje że takie zjawisko ma miejsce, dodam że kiedyś chorowałam na epilepsje, zażywałam lekarstwa od ok 7 do 15/16 roku życia. Dwa razy zdarzyły się napady. Obawiam się tego co się dzieje

Objawy mogą, ale nie muszą być wynikiem padaczki. To jednak rozstrzygnąć może tylko specjalista po dokładnym zebraniu wywiadu, badaniu oraz po wykonaniu badań dodatkowych .