Co może oznaczać masturbacja podczas snu?

Witam. Co jakis czas wraz z moim partnerem podczas snu robimy sobie dobrze nawzajem. Jest to nie do końca świadome. Dopiero rano uświadamiamy sobie co Zeobilismy. Czy ktos moze wytłumaczyć co jest przyczyna takiego zachowania?

Dzień dobry!

Nasuwającą się definicją jest somnambulizm i seksomnia (tzw. zespół Morfeusza). Są to jednak zjawiska stosunkowo rzadkie, a tym bardziej jest mało prawdopodobne, aby dotyczyły one obojga Państwa jednocześnie. Elementem zespołu Morfeusza jest także nie pamiętanie po obudzeniu się zdarzeń, które miały miejsce podczas snu.

Konieczny jest więc dłuższy kontakt i osobista rozmowa oraz zebranie większej ilości informacji dot. Państwa ogólnego stanu zdrowia, cech osobowości, nawyków i dotychczasowych doświadczeń seksualnych, stopnia świadomości i kontroli podobnych zachowań itp.

Pozdrawiam!