Drobna jamka glejowa w strukturach głębokich LPM
Drobna jamka glejowa w strukturach głębokich LPM uwidoczniona w badaniu Tk głowy

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Witam! Opisana zmiana najprawdopodobniej jest wynikiem przebytego mikroudaru tkanki mózgowej. Nie stanowi powodu do niepokoju.