Drobne plamy krwi a starania o ciążę

Witam,wczoraj byłam u ginekologa (na zwykłej konsultacji),pan doktor stwierdził że wszystko w porządku i mogę kontynuować starania o dziecko (staramy się ok 2 miesiące). Koło 23 miał miejsce stosunek bez zabezpieczenia. Nie czułam żadnego bólu. Po stosunku mąż zwrócił uwagę że krwawie (spore krwawienie, kolor jasno czerwony - różowy, jakby krew połączona ze sluzem), czułam też klujacy ból podbrzusza (ok 20-30min). Dziś mam tylko drobne plamki krwi po wycieraniu na ręczniku, ból ustal. pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Być może doszło do pewnego stopnia uszkodzenia mechanicznego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.