Drobne torbiele Tarlova na poziomie S1-S2

Witam posiadam po wykonaniu rezonansu magnetycznego RM kręgosłupa lub kanału ledzwiowo- krzyżowego bez kontrastu wyszło w wyniku że posiadam drobne torbiele tarlova na poziomie S1-S2. lekarz zalecił mi zabiegi ale teraz minęło półtora miesiąca od zabiegów a ja odczuwam ból w lewym boku na dole kręgosłupa .w jaki sposób można sprawdzić co i jak z tymi torbielami po zabiegach .czemu ten ból nie ustępuje Proszę o wyczerpująca wypowiedz bo niewiem co o tym myśleć z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza zlecającego zabiegi. Lekarz ten będzie miał najlepsze porównanie pomiędzy badaniem przed i po zabiegach.