Drogi rodne a ciąża - czy zmiany sugerują zapłodnienie?

Witam, mieszkam z chłopakiem i kochamy się codziennie, oczywiście kończy w środku, ponieważ chcielibyśmy mieć bobaska. Moje ostatnie okresy schodziły z 33dni do 30, ale ostatni dostałam 34. dnia po tym okresie. Dokładnie jakieś kilka dni po zakonczeniu okresu, który miałam 5 dni moja pochwa zrobiła się strasznie ciasna. Jakieś 3 miesiące temu zaczęłam się tam sama badać i wcześniej nie była taka nawet przed okresem. Zasinienia nie zauważyłam, chciałabym wiedzieć, czy możliwe jest, że się udało? Testu na razie nie chcę robić, bo dzisiaj jest 28 dzień cyklu, a nie wiem, kiedy dostane no i rozczarować się nie chcę tak jak ostatnie razy. Z góry dziekuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeżeli dochodzi do współżycia bez zabezpieczenia to oczywiście istnieje możliwość zajścia w ciążę. Na podstawie opisanych przez Panią objawów nie można wykluczyć ani potwierdzić ciąży. Proponuję w dniu spodziewanej miesiączki wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam