Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drożdżaki i grzybica oraz wzdęty brzuch

Mam 40 lat jakiś miesiąc temu miałam chore gardło lekarz przepisał mi Amotaks przez zaledwie 3 dni dostałam drożdżaki później lekarz przepisał mi następny antybiotyk od gardla biorącef i następny od grzybicy fluconazole bralam 2 antybiotyki naraz aż zaczelo się ucisk w przełyku od 1,5miesiąca w dzień znosny ale o 18 i przez resztę wieczoru i nocy to jest koszmar tak mnie uciska ze nie mogę przełknąć śliny mam wzdety żołądek ucisk z przelyku aż do żołądka posmak ropy I dziwne uczucie jakby gorąc
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Co to jest hiperlipidemia?

Hiperlipidemia jest zaburzeniem gospodarki lipidowej organizmu i stanowi ważny czynnik rozwoju miażdżycy. Jest to rezultat siedzącego trybu życia, nieprawidłowego odżywiania, nadwagi, ale też wynik predyspozycji genetycznych. Hiperlipidemia posiada swoje odmiany, o czym opowiada kardiolog dr Piotr Gryglas.

Proponuje kontynuować Flukonazol i dołączyć Nystatinum tabl 2x2. Dobry probiotyk i dieta p/grzybicza

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy