Drżenia jamy brzusznej a nadciśnienie

Dzień dobry,mam problem z 37 letnim synem a on z nadciśnieniem.Leczy go i internista i kardiolog i od pół roku nie ma poprawy.Dziwną rzeczą jest to że nad ciśnienie 170/105 łapie go w nocy a budzi go świst w uszach,bierze w takiej sytuacji Vivace ale nic to nie pomaga.Mam pytanie jak długo może trwać dobranie lekarstw na tą dolegliwość, czy po vivace i duresinie mogą występować drżenia w okolicy jamy brzusznej przechodzących do gardła,bardzo to jest uciążliwe i denerwujące i trwa to już 2 m-ce

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do kardiologa. Być może konieczne jest założenie aparatu do 24- godzinnego monitorowania ciśnienia tętniczego. Proces ustalenia lekarstw powinien w tym momencie być już zakończony. Być może wskazana będzie hospitalizacja.