Stosowanie odżywek na masę

Witam piszę w sprawie bezpieczeństwa związanego z zażywaniem odżywek na mase. L-glutamina N-acetyloglutamina α-ketoglutaran glutaminy, 1200 -1400 mg Do tego monohydrat kreatyny 5 gram BCAA czy to jest bezpieczne dostałem wysokiego cisnienia po tym na moment trochę się wystraszyłem bo źle się poczułem ale już mi przeszło czy to normalne miałem 150/120 mniej wiecej i tętno 117 Teraz mam w normie ćwiczyłem w między czasie. Przestraszyłem się bo zrobiło mi się duszno na pare minut.

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście nie polecam tego typu suplementów. Proponuję udać się do lekarza kardiologa, aby po badaniu móc stwierdzić najbardziej odpowiedni rodzaj ćwiczeń. Czy wcześniej też występowało tak wysokie ciśnienie? Być może warto byłoby założyć aparat do 24- godzinnego monitorowania ciśnienia tętniczego.