Drżenie mięśni, kłucie serca i bóle w mostku i klatce piersiowej

Witam, od około roku mam następujące objawy: Dreznie mięśni rana i w nocy Dreznie rak cały czas,Kłucie serca, bóle w mostku i klatce piersiowej Zawroty głowy podczas wstawania lub zmianie pozycji zbyt gwałtownie Uczucie zimna cały czas ,Drętwienie zarówno nóg jak i rak ,Bardzo niskie ciśnienie 92/39 itp,Puls w normie 60-65(łatwo łapę infekcje)Mam stwierdzone przez kardiologa pare lat temu wypadanie płatka serca, ponad to nadżerki na żołądku, problemy z zatokami ( ciagle zapalenie zatok)

Tylko nie zadała Pani w swojej sprawie żadnego konkretnego pytania. Skoro występują u Pani tak liczne objawy na pewno trzeba z tymi problemami udać się bezpośrednio do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi odpowiednie badania i wyjaśni co Pani dolega.