Drżenie nóg i piekący ból przy spłyconej lordozie kręgosłupa szyjnego
Drżenie nóg i piekący ból przy spłyconej lordozie szyjnej mam dziwne objawy drżenie nóg szczególnie w nocy-mam stwierdzoną spłycona lozdozę szyjną kregoslupa i drobne uwypuklenia krążków c5-c6-c6-c7 z dyskretnym modelowaniem worka oponowego-mam drętwienia rąk i nóg także mięśnie są spięte szczególnie w ramionach i barkach i jest straszny piekący ból przeszedł mi ten ból nawet na pośladki i nogi.prosze o rade byłam juz u ortopedy neurologa w szpitalu na neurologii zrobili tk glowy i nic

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.