Drżenie powiek, wypadające włosy, łamliwe paznokcie i pogorszony stan cery

Witam. nie jestem osobą nadmiernie wysportowaną ale staram się być aktywną. Od ok 2 mc po przebiegnięciu nawet niewielkiego dystansu odczuwam zakawsy ud. poza tym mam drżenie powiek, wypadające włosy, łamliwe paznokcie i pogorszony stan cery. Stany depresyjne pojawiają się nadzwyczaj często razem z ciągłym zmęczeniem. Czy może być to chandra jesienna czy raczej powinnam się zgłosić do lekarza? Pozdrawiam, Edka.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który zlecając podstawowe badania wykluczy niedobory elektrolitów, pierwiastków, witamin. W przypadku prawidłowych wyników, można będzie rozszerzyć diagnostykę w kierunku zaburzeń endokrynologicznych ewentualnie chorób neurologicznych.
Pozdrawiam