Drżenie rąk a bolesność serca

Witam moje objawy to gdy wstaje robić mi się niedobrze i ciemno przede oczami ciągle źle się czuję czasami mam takie ataki drżenie rąk źle się czuję i mam wrażenie jakbym miał zaraz zemdlec do tego dochodzi ból serca i nerek co to może być

Dzień dobry,

Przyczyn może być wiele. Aby postawić właściwą diagnozę powinien zgłosić się Pan do lekarza, który zbierze dokładny wywiad i zbada Pana. Niewykluczone, że konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań oraz być może 24 godzinnego holtera ekg, ale to okażę się po ocenie lekarskiej. Proszę wybrać się do dobrego internisty, który dokładnie Pana zbada i zaleci dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz