Drżenie rąk a stosowanie Propranololu WZF

Byłem u lekarza-neurologa ze względu na drżenia rąk. Po badaniach stwierdził, że to najpewniej drżenia samoistne i przypisał mi Propranolol WZF 10mg na okres jednego miesiąca by sprawdzić jak reaguję na lek. Później dał mi dawkę 40mg co 8 godzin (3 razy na dobę). Po pewnym czasie doszedłem do wniosku iż czuję w lewej ręce drętwienie ręki. Jestem na 85% pewny, że zaczęło się to od czasu brania leku 40mg. Co o tym sądzicie?

Warto zastanowić jak bardzo nasilone jest drżenie?
Lekarz podejrzewa DRZENIE SAMOISTNE" łagodne,
Jak reaguje Pan na Propranolol 3x40 mg, Może występować duze zwolnienie pulsu=tętna i spadki ciśnienia. Konieczne monitorowanie ciśnienia i pulsu
Czy sprawdzano tarczycę, cukier , elektrolity we krwi ?
Czy ktoś w rodzinie ma podobne drżenie
Jak nastrój, sen, wydolność fizyczna
Pozdrawiam