Drżenie rąk, ucisk w łydkach, napady gorących potów i widoczne żyły na klatce piersiowej

Od jakiegoś czasu zauważyłam że drżą mi ręce aż do łokci nie mogę utrzymać szklanki po kilkunastu min samoistnie przechodzi.czuję ucisk w łydkach jakby coś było pod skórą mam ataki gorących potów oraz podczas takiego ataku uwidaczniają mi się żyły na klatce piersiowej od pach po piersi wyglądają jak fioletowe krechy namalowane pisakiem.Czym to może być spowodowane.Zażywam tabletki antykoncepcyjne oraz Euthyrox25 pół tab dziennie.morfologia w normie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Trudno określić przyczynę Pani dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Myślę że w tym przypadku wskazana jest wizyta u neurologa, który najlepiej określi przyczynę opisanych przez Panią napadów.