Drżenie samoistne głosu

Witam, w jakie ćwiczenia głosu mogliby Państwo polecić w przypadku drżenia samoistnego głodu, gdy są problemy z wydechem, jest on przerywany, chwiejny, głos drży?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam.
Szanowna Pani, problem jaki u Pani występuje wymaga konsultacji z lekarzem audiologiem-foniatrą. Zalecałbym konsultacje właśnie u lekarza takiej specjalności, który specjalistycznie będzie mógł ocenić Pani problem oraz wskazać najlepszą drogę leczenia problemu. Pozdrawiam