Duszący kaszel, osłabienie przy infekcjach

Witam i proszę o pomoc.Od 3 tygodni walczę z infekcją-zjadam właśnie 3 antybiotyk (augumentin,doxycyklinę i biseptol).Jestem strasznie osłabiona,nie mam sił chodzić.Gorączki brak,straszne otumanienie,duszący mokry kaszel,w nosie czuję okropny smród ropy,mam jakieś ''pryszcze/pęcherze'' na gardle.Nie mam już sił.Proszę o wymaz lekarke ale twierdzi że nie ma takiej potrzeby.Czuje się co raz gorzej.Wspomagam się czosnkiem,coldrexem itp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli kolejny antybiotyk nie przyniesie poprawy, wskazane będzie wykonanie wymazu lub bardziej specjalistycznych badań.