Duszący kaszel u ojca

witam. moj ojciec 8 lat temu miał robione bajpasy,wszystko było dobrze ale od ok 1-m-ca meczy go kaszel(duszący)byl u rodzinnego lekarza wysłał go na zdjecie ale nic tam nie widzial,jak znowu ,mial atak zawiozlam go do szpitala i znow niby wszystko dobrze lecz kaszel nie przeszedl.p.doktor medycyny pracy usłyszała szmery i wysłała do rodzinnego a p.doktor mówił ze jest czysto.lecz od 2dni znowu zle sie czuje.i nie wiem czy mam znów jechać do szpitala czy może do kliniki.prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa lub pulmonologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.