Duszności, kaszel i gorączka a zapalenie płuc

Witam od 2 dni męczą mnie duszności ból w płucach i kaszel, najpierw wyglądało to na grype ból kości wysoka gorączka kaszel teraz poprostu nie moge ruszyć się z łóżka. niestety nie mam jak zkontaktowas sie z lekarzem ponieważ w moim miescie nie ma otwartego gabinetu najblizszy jest ponad 30 min drogi a ja nie umie nawet dojść do łazienki obawiam się że to zapalenie płuc

Witam,
bardzo możliwe że rozwinęło się zapalenie płuc, ale bez badania lekarskiego nie jestem w stanie Pani pomóc - należy w tej sytuacji albo wezwać karetkę/transport do lekarza.
Objawowo należy przyjmować leki przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Konsultacja lekarska jest konieczna
pozdrawiam