Duszności, kołatanie serca a płaczliwość

Witam. Mam 20 lat. Wszystko zaczęło się dokładnie rok temu. Mianowicie moje dolegliwości takie jak straszne duszności, przez które byłam pewna, że zaraz umrę, kołatanie serca, budzenie się w bezdechu, sparaliżowane i lodwate kończyny... Robiłam różne badania serca, krwi, tarczycy ale każdy lekarz mówil, że nic mi nie jest i odsyłali do domu. Tracę sens życia, widzę wszystko w czarnych kolorach.. ciągle płaczę bo mam już dość i chcę normalnie funkcjonować. Proszę o pomoc bo nie daję już rady...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. być może warto byłoby udać się do lekarza psychiatry.