Duszności i kołatanie serca przy stosowaniu Dionelle

Witam obecnie biorę tabletki Dionelle (ok 6 mc) i bardzo mocno tyje ponadto mam tendencje do tycia i musze sie mocno pilnować a to i tak nic nie daje Wcześniej bralam Daylette ( 3mc) ale nie służyły mi z powodu duszności kołatania serca i kilku innych rzeczy. Moje pytanie to jakie badania powinnam zrobić i czy sa płatne

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję przede wszystkim udać się do ginekologa, być może warto byłoby zmienić dotychczasowe metody antykoncepcji na inne. Być może warto byłoby zastosować metody przezskórne.