Duszności, kołatanie serca i męczliwość po grypie

Witam.W lutym przeszłam grypę.Od tej pory mam duszności,kołatania serca,męczliwość.Ekg i badania na zap.mięśnia sercowego wyszły w normie.Myślałam,że dolegliwości ustąpią ale to już 3 miesiąc.Czy konieczna jest hospitalizacja (którą zalecił internista) celem wykonania bardziej szczegółowych badań?Czym może skutkować nie podjęcie leczenia?

Skoro lekarz prowadzący zalecił dalsza diagnostykę to znaczy, że widzi jej konieczność. Moim zdaniem na pewno warto by wykonać badanie echokardiograficzne, holter ekg.