Duszności, problemy z oddychaniem, zawroty głowy i kołatanie serca

Witam Od czasu do czasu miewam duszności brak możliwości złapania oddechu(problem z oddechem) zawroty głowy kołatanie serca zimne dłonie i czasami drętwienie karku pleców Czym to moze byc spowodowane Kiedys przytrafilo mi sie to czekajac u lekarza.Lekarz zrobil EKG ktore nic nie wykazalo prócz przyspieszonego pulsu lekarz pwiedzial ze moze to byc na tle nerwowym.Głównie takie napady miewałam w nocy a dziś trwało to praktycznie cały dzień lek uspokajający nie zbyt pomógł co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto było wykonać 24- godzinne badanie monitorowania ekg metodą Holtera. Proszę ponownie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu lekarz określi konieczność dalszej diagnostyki.