Zaburzenia rytmu serca, duszności, bóle głowy i pocenie się z dreszczami
witam, od jakiegoś czasu mam problemy ze zdrowiem,nierównomierne lub przyspieszone bicie sera,duszności, bóle i zawroty głowy,pocenie sie na przemian z dresczami, uczucie słabości jakbym miala zemdlec,zimne dłonie i stopy,bóle w klatce, nudności,bóle zołądka,kolki... miałam podstawowe badania:ekg,echo,morfologia,rtg płuc,cholesterol,cukier,tsh,rtg kręgosłupa wyniki ksiązkowe co może być przyczyną, nie ma dnia bym nie odczuwala bólu, proszę o radę

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Badanie cholesterolu
Badanie cholesterolu pozwala ustalić stopień ryzyka chorób układu sercowo ? naczyniowego. Dr Piotr Gryglas, kardiolog, informuje, jakie działania należy podjąć, aby podczas poddawania się temu badaniu, uzyskany wynik był rzeczywisty.
Witam. W tej sytuacji wskazane jest wykonanie badania holter ekg, czyli 24-godzinnego monitorowania zapisu czynności elektrycznej serca.