Duszności, powiększona tarczyca a poziom TSH

Witam, czy dobre wyniki tsh, ft3,ft4, a powiększona tarczyca i guz 1.5 cm ciepły mogą dawać objawy tarczycowe. Bardzo mnie dusi, mam wrażenie jakbym miała obręcz na szyji poniżej jabłka Adama i zatyka mnie, do tego zmęczenie, zmiana nastrojów, nadwagaLaryngologicznie ok.Biorę teraz thyronajod 25 rano, ale tak na próbę czy pomoże i nic.Tsh trochę spadło. Co mnie dusi? Co robic? Jakie badania?

Witam,

to rzeczywiście niełatwa sytuacja, objawy opisywane przez Panią mogą wiązać się z dysfunkcją tarczycy i wysokim poziomem stresu jaki Pani odczuwa. Przewlekły stres i napięcie niekorzystnie wpływają na zdrowie i mogą generować różne objawy, także takie jak Pani opisuje.
Może może warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty by znaleźć sposób na poradzenie sobie z objawami.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571