Duszności, przeziębienie a niedoczynność tarczycy

od jakiegos czasu mam dusznosci, nie moge wziac pelnego oddechu,ciezko mi na plucach. bylam przeziebiona,stwierdzono zapalenie oskrzeli.od 5 dni biore antybiotyk,wziew na oskrzela.dusznosci ustapily na 2 dni,jednak znow powrocily- po tym jak sprzatalam i wiecej sie ruszalam w danym dniu.ogolnie mam niedoczynnosc tarczycy,stwierdzono ze krew nie dochodzi mi w palcach(krazenie),boli mnie tez szyja-od pracy,siedzenia.gdzie mam szukac pomocy?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę udać się do alergologa być może ma Pani duszności na tle alergicznym.

Pozdrawiam