Duża tusza a brak ochoty na seks u partnera

Jestem Lena, 40 lat. Jakies 15 lat temu mialam operacje usuniecia kamienia z woreczka i od tego czasu mam problemy z metabolizmem. Z powodu mojej tluszy stracililam 2 partnerow. Obecnie od roku zyje w zwiazku z nowym chlopakiem ktory unika ze mna zblizen zbyt czesto a fakt ten tlumaczy inna energia sexualna i brakiem zainteresowania sexem w jego wieku 40 lat. Powiedzial ze moj wyglad mu odpowiada, ale ja mysle co innego. W jaki sposob mam komunikowac z nim aby nie wywolywac konfliktow?
ponad rok temu

Panowie "nie kiwną nawet palcem", jeśli kobieta nie jawi się im atrakcyjna. Nic ich nie zatrzyma przy nieatrakcyjnej dziewczynie. Zazwyczaj unikanie zbliżeń spowodowane jest przyczynami leżącymi po stronie mężczyzny, psychicznymi, czy fizycznymi... A kobiety niesłusznie podejrzewają, że coś z nimi nie tak w oczach partnera... Warto spokojnie porozmawiać z parterem i zachęcić do konsultacji u lekarza seksuologa. W wieku 40 lat występuje już wiele czynników ryzyka naczyniowego, które są też czynnikami ryzyka problemów z seksem... Nikotynizm, nadciśnienie, stres, nieprawidłowy profil lipidowy i wiele innych. Mężczyzna czterdziestoletni to bardzo młody człowiek.Warto się zbadać...