Brak ochoty na seks u partnera od 3. miesięcy

witam wspólzylam z partnerem reguralnie ale od ponad 3 miesiecy zmienilo sie to gdyz partner wogule stracil ochote na jaki kolwiek sexs rozmawialam z nim o tym wielokrotnie i zawsze konczylo sie to klutnio prubowalam spokojnie poruszac ten temat bo wiadomo dla mezczyzny jest to temat delikatny niewiem jak mam mu pomuc nawet kupilam tabletki ale to juz wogule nie chciasl na ten temat slyszec tlumaczy sie tym iz niema ochoty

Witaj! Może być wiele przyczyn takiego zachowania u mężczyzny, osłabione libido to w ogóle temat dość delikatny, dlatego nie naciskaj ! Raczej znajdź lekturę na ten temat lub telefon do specjalisty seksuologa, ale nie umawiaj go bo to tez może odebrać ambicjonalnie i się obrazi! Pozdrawiam

Przyczyny osłabienia libido mogą być rożne: od chorób ustrojowych, poprzez zaburzenia hormonalne (np. spadek poziomu testosteronu) aż po przepracowanie i stres. Przede wszystkim nie wolno czekać, aż problem "rozwiąże się sam", lecz należy u lekarza-seksuologa zdiagnozować problem i wdrożyć odpowiednie postępowanie.